V::engine()->group_public()->nav_vertical_expandable()
\V::engine()->webshop_locationbar()->current()
Latviešu
Kategorijas
Rādīt visas kategorijas


ĀTRĀ PASŪTĪŠANA
Preces saņēmšanai birojā atstāt tukšu

Sony akumulatoru adapteris NPA-MQZ1K

409.38Cena
ieskaitot PVN 21%
ID:394674
Kods:NPAMQZ1K.CEE
Grupa:Optika, foto tehnikaAkumulatori, lādētāji un piederumiCiti piederumi (Ekrāna aizsargi, Filmiņas u.c.)
Ražotājs:Sony
Svars:0 Kg
Pieejamiba:
Ir pieejams
Produkta apraksts

Ilgāka attēlu uzņemšana
Šis akumulatoru adapteris ietilpina četrus NP-FZ100 Z sērijas akumulatorus, lai nodrošinātu ilgāku attēlu uzņemšanas laiku.

Nodrošiniet barošanu ar Z vai W sērijas akumulatoru saderīgai kamerai
Akumulatoru adapteris izveido savienojumu un piegādā elektroenerģiju kamerai, kas izmanto vai nu NP‑FZ100 Z sērijas vai NP‑FW50 W sērijas akumulatoru. Noņemot Z sērijas akumulatoram paredzēto vāciņu, barošanas plate kļūst piemērota kamerai, kas ir saderīga ar W sērijas akumulatoru.


Ātra NP-FZ100 akumulatoru uzlāde
Šis akumulatoru adapteris, izmantojot maiņstrāvas (AC) adapteri, spēj uzlādēt līdz četriem NP‑FZ100 Z sērijas akumulatoriem tikai aptuveni 480 minūtēs. Uzlādes stāvokli attēlo 3 līmeņu LED indikators, nospiežot “atlikušās akumulatora jaudas” pogu.

Izvēlieties barošanas vai akumulatoru uzlādes funkciju
DC OUT/CHARGE slēdzis vadības paneļa centrā ļauj jums izvēlēties starp funkcijām: veikt barošanu no akumulatoriem vai veikt akumulatoru uzlādi.

Divas USB pieslēgvietas enerģijas izvadei
Kameras/USB selektors nodrošina iespēju pārslēgties starp DC OUT iespējām, tādējādi ļaujot jums izvēlēties vai piegādāt elektroenerģiju kameras korpusam vai citām elektroniskajām ierīcēm, kas pievienotas ar USB pieslēgvietu palīdzību.

Elastīgas uzstādīšanas iespējas atbilstoši dažādiem uzņemšanas sižetiem
Šis akumulatoru adapteris ir aprīkots ar trīs skrūves ligzdām gan augšpusē, gan apakšpusē (kopā 6 ligzdas), kas nodrošina elastīgas uzstādīšanas iespējas, izmantojot montāžas plati un skrūves.

Padariet adapteri kompaktāku
Noņemot akumulatoru aizsargu un ievietojot akumulatoru ligzdu vāciņus vietā, šis adapteris pārvēršas mazākā, diviem akumulatoriem paredzētā ērti pārnēsājamā ierīcē.

Vispārīgi
Augstums (mm)67,8
Platums (mm)123,4
Dziļums (mm)66,2
Svars (g)400