V::engine()->group_public()->nav_vertical_expandable()
Latviešu
Kategorijas
Rādīt visas kategorijas


ĀTRĀ PASŪTĪŠANA
Preces saņēmšanai birojā atstāt tukšu

Rode mikrofonu komplekts Mobile Interview Kit SC6-L

260.22Cena
ieskaitot PVN 21%
ID:396384
Kods:SC6-L_KIT
Grupa:Optika, foto tehnikaPultis un profesionāļu aprīkojumsVideo aprīkojums
Ražotājs:Rode
Pieejamiba:
Ir pieejams
Produkta apraksts

RØDE Mobile Interview Kit, kas ietver sevī vienu SC6‑L adapteri un divus smartLav+ Lavalier mikrofonus, ir ideāls risinājums skaņas ierakstīšanai kustībā, izmantojot iPhone® vai iPad® ierīci. Radīts, domājot par intervijām kustībā, šis “viss vienā” komplekts nodrošina ātru un ērtu uzstādīšanu, kā arī elastīgas ieraksta iespējas kristāldzidrai skaņai.

Mobile Interview Kit komplektā ietilpst SC6‑L adapteris, divi LAV‑CLIP klipši, divi WS‑LAV vējsargi, uzglabāšanas futrālis un divi smartLav+ mikrofoni — RØDE profesionālās klases Lavalier mikrofoni. smartLav+ ir diskrēts un portatīvs 4,5 mm miniatūrs mikrofons, kas apgādāts ar daudzvirzienu kondensatora kapsulu un Kevlar® pastiprinātu kabeli, kas padara to piemērotu virknei filmu, televīzijas un apraides situāciju.

SC6-L ir vienkāršs adapteris ar Lightning® savienotāju, kas ļauj izveidot tiešu savienojumu ar iOS ierīcēm. Pateicoties divām TRRS ieejām un vienai stereo austiņu izejai, SC6‑L izveido savienojumu ar jebkuru TRRS ierīci, tai skaitā diviem smartLav+ mikrofoniem un austiņām, nodrošinot tieša monitoringa un atskaņošanas iespēju. Optimizēts izmantošanai kopā ar lietojumprogrammu RØDE Reporter — lietotājs var iespējot/atspējot tiešo monitoringu, mainīt pastiprinājumu un izvēlēties starp iespēju Summed Stereo un Dual Mono. SC6‑L var saglabāt šīs funkcijas, ļaujot lietotājiem to izmantot arī ar citām lietotnēm, piemēram, Camera, GarageBand, Voice Memos utt.