V::engine()->group_public()->nav_vertical_expandable()
Latviešu
Kategorijas
Rādīt visas kategorijas


ĀTRĀ PASŪTĪŠANA
Preces saņēmšanai birojā atstāt tukšu

Rode mikrofons Stereo VideoMic

218.76Cena
ieskaitot PVN 21%
ID:395805
Kods:SVM
Grupa:Optika, foto tehnikaPultis un profesionāļu aprīkojumsVideo aprīkojums
Ražotājs:Rode
Pieejamiba:
Ir pieejams
Produkta apraksts

RØDE Stereo VideoMic ir augstas kvalitātes stereo mikrofons, kas paredzēts izmantošanai kopā ar videokamerām, DSLR kamerām un portatīvajiem audio ierakstītājiem. 

Divas augstas izšķirtspējas 1/2" kondensatora kapsulas ir uzstādītas fiksētā X/Y stereo masīvā, nodrošinot ļoti dabisku stereo ierakstu, tai pat laikā piedāvājot augsta līmeņa aizmugurējo slāpēšanu. 

Stereo VideoMic mikrofons ir ideāli piemērots dabas un apkārtesošo skaņu tveršanai, kā arī dzīvajai mūzikai. Dialogiem un virziena pielietojumiem ieteicams izmantot modeli RØDE VideoMic un VideoMic Pro.

Iebūvētā prettriecienu sistēma izolē Stereo VideoMic kapsulu un elektroniku no stiprinājuma, nodrošinot izolāciju no ārējiem fiziskiem faktoriem, kas var izraisīt nevēlamu dārdoņu un vibrāciju mikrofonā.

Standarta izmēra pēdas stiprinājums pamatnē ietver arī 3/8" vītni ērtai piestiprināšanai pie mikrofona turētāja vai statīva.

Papildus mikrofona oriģinālajam frekvenču diapazonam 40Hz-20kHz ir pieejams izvēles augstas caurlaidības filtrs pie 80 Hz, kas novērš ierakstā zemā gala troksni, piemēram, gaisa kondicionieru un satiksmes skaņu. 

Mikrofona aizmugurējā daļā ir pieejams izvēlei -10dB līmeņa vājinājums (jeb PAD), kas ļauj ierakstīt skaļus skaņas avotus, piemēram, dzīvās mūzikas koncertu vai motosporta sacīkstes.

Specifikācijas
Mikrofona tipsOmnidirekcionāls mikrofons
VirziensKardioīda
Frekvenču diapazons40 – 20 000 Hz
Jutība-38 dB
Pretestība200 Ω
Savienotājs3,5 mm spraudnis
Svars288 g