V::engine()->group_public()->nav_vertical_expandable()
Latviešu
Kategorijas
Rādīt visas kategorijas


ĀTRĀ PASŪTĪŠANA
Preces saņēmšanai birojā atstāt tukšu

Pensofal Magnifiqa Diamond Pro Pastati Family 20cm (5L) 6918

66.34Cena
ieskaitot PVN 21%
ID:507402
Kods:T-MLX30134
Grupa:Mājsaimniecības precesTrauki, glāzes un pannasKatli
Ražotājs:Pensofal
Pieejamiba:
Piegādes laiks: 2-8 dienas
Produkta apraksts
Pastasì 5 L ar alumīniju, ar iekšējo pārklājumu, kas ir necaurlaidīgs, pastiprināts ar dimanta pulveri un necaurlaidīgu, nemaināmu ārējo pārklājumu, pretdedzināšanas rokturi no nerūsējošā tērauda. Patentēts nerūsējošā tērauda dubultdibens ar plakanu virsmu, kas piemērots visu veidu plīts virsmām, ieskaitot indukciju. Patentēts daudzlietošanas katls, kas ar savu ekskluzīvo patentēto vāka bloķēšanas sistēmu ļauj perfekti noliet makaronus, dārzeņus, kartupeļus, rīsus un citu pārtiku tieši no katla. Pateicoties noapaļotajai apakšdaļai, Pastasì samazina gatavošanas laiku, ietaupot enerģiju. 
 
Kad mēs esam izveidojuši vēsturi, mēs radām nākotni
Kurš ir vissmagākais dabīgais minerāls? Dimants.
 
Ar šo jautājumu ir radusies ideja  Pensofal R & D komandai, lai nodrošinātu maksimālās pretestības īpašības pretpiedeguma pārklājumā, realizējot ekskluzīvu Diamond Pro, kas ir pastiprināts ar dimanta pulveri, 9 slāņiem, bez PFOA. Magnifiqa kolekcija pārstāv pareizo tradīciju un inovāciju kombināciju.
Tā apvieno praktiskā necaurlaidīgā ārējā pārklājuma klasisko misiņa izskatu ar pārsteidzošu optiskā efekta iekšējo pārklājumu. Pateicoties ekskluzīvajai patentētajai dubultai un kaltajai apakšai ar plakanu virsmu “FULL INDUCTION”, Magnifiqa kolekcija ir piemērota visu veidu plīts virsmām, ieskaitot indukciju. Magnētiskā nerūsējošā tērauda dubultdibena pielietošana pannas korpusam notiek caur metāla galu ieeju pannas korpusā, kas padara atdalīšanu neiespējamu un nodrošina vienmērīgu siltuma sadali  no apakšas uz iekšpusi.
Nepārtrauktu tehnoloģisko pētījumu rezultāts, mūsu patentētā sistēma ar plašāku plakano kontaktu virsmu atšķiras no tirgū esošajām kopējām caurdurtajām pamatnēm un garantē labāku veiktspēju, līdz 30%, siltuma pārvades un ātruma ziņā.Ergonomiskais un pretdedzināšanas rokturi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, līdz ar to šīs sērijas preces var izmantot krāsnī.. Nerūsējošā tērauda kniedes ir necaurlaidīgas un antioksidantas pat tad, ja tās tiek izmantotas trauku mazgājamā mašīnā. 
 
 
 
Diametrs: 20 cm
Izmērs: 21 x 35 cm
Svars:1,26 kg
Tilpums: 5 L
Apakšējais diametrs: 13,5 cm