V::engine()->group_public()->nav_vertical_expandable()
Latviešu
Kategorijas
Rādīt visas kategorijas


ĀTRĀ PASŪTĪŠANA
Preces saņēmšanai birojā atstāt tukšu

Metz Mecalight LED-72 Smart, melns

38.31Cena
ieskaitot PVN 21%
Produkta apraksts
Kompakts, tomēr jaudīgs
Metz nepārtraukti paplašina savu Mecalight produktu klāstu un reaģē uz specifiskajām viedtālruņu un planšetdatoru lietotāju vajadzībām. Jaunais LED gaismas avots Mecalight LED‑72 Smart bez piepūles pievienojas viedtālruņu/planšetdatoru austiņu ligzdai un nodrošina optimālu apgaismojumu pašbilžu uzņemšanai. Jaunais Mecalight LED‑72 Smart ir Metz atbilde uz arvien lielāku popularitāti iegūstošo viedtālruņu/planšetdatoru izmantošanu, lai uzņemtu pašbildes, spoguļu pašbildes un video.   
 
Daudzpusīgs un izturīgs
Viedtālruņos/planšetdatoros iebūvētās video gaismas burtiski spīd nepareizā virzienā, taču Mecalight LED‑72 Smart ar apgaismojumu līdz 72 luksiem ir teicams sabiedrotais, lai pietiekamā apjomā izgaismotu sižetu un ievērojami uzlabotu attēlu kvalitāti. Tas būtiski paaugstina detaļu krāsu intensitāti un asumu. Tā kā LED‑72 Smart ir ietverts Jack spraudnis ar grozāmu pamatni, to var atbilstoši rotēt un noliekt, lai iegūtu optimālu novietojumu. Šim video gaismas avotam ir atkārtoti uzlādējams litija akumulators ar darbības laiku līdz četrām stundām. To var atkārtoti uzlādēt, izmantojot integrēto USB ligzdu.    

Ērti lietojams
Nelielā Mecalight LED‑72 Smart virsmas platība nodrošina bagātīgu apgaismojumu pašbilžu uzņemšanai. Izmantojot pogu ierīces aizmugurē, apgaismojumu var iestatīt trīs līmeņos: pilna izvade, samazināta izvade un mirgošana.   
Video gaisma
Gaismas avotsLED
LED diožu skaits51
Apgaismojums72 luksi
Krāsu temperatūra5600 K
Zibspuldzes režīms
Vispārīgi
StiprinājumsAustiņu ligzda
Enerģijas avotsIebūvēts litija akumulators
Augstums (mm)64
Platums (mm)65
Dziļums (mm)13
Svars (g)29
Iepakojumā ietilpstVideo gaismas avots, microUSB kabelis