• Jūsu grozs ir tukšs!

Dārza nojume PVC 6 x 14 m

995.00€
  • ID: 3731
  • Artikuls: 6x14_PVC
  • Pieejamība: Piegāde 1-4 darba dienas
* Izdevīga piegāde
* Ātra, profesionāla apkalpošana
* Norēķinies skaidrā naudā visā Latvijā
* 100 procentu garantija minimums 2 gadi
Ja ir jautājumi par šo preci, droši zvaniet – Tel. 22443221

Šīs PVC nojumes ir izgatavotas no PVC materiāla 500g/m2 jumta zonā un 380g/m2 sānu malās.

Karkass izgatavots no tērauda caurulēm ar diametru 38 un 42 mm, kas ir apstrādātas pret koroziju un krāsots baltā krāsā ar pulverkrāšošanas metodi. Pulverkrāsošana ir tehnoloģija, ar kuru var panākt augstas kvalitātes dekoratīvi aizsargājošos polimēra pārklājumus, kas top no polimēru pulvera, kas elektrostatiski tiek uzklāts uz metāla virsmas. Pēc tam izstrādājumu uzkarsē, un 180 grādu pēc Celsija  temperatūrā tur noteiktu laiku, krāsa polimerizējas un izveidojas ciets, noturīgs pārklājums. Pulverkrāsošanas galvenās priekšrocības: pulvera pārklājums ir noturīgs pret ārējās vides iedarbību, mehāniskiem bojājumiem un ultravioletu izstarošanu; pulverkrāsa ir noturīga pret skrāpējumiem un nošķēlumiem; lieliska aizsardzība pret koroziju un ķīmisko iedarbību.

 

Sānu malās ir izveidoti lieli logi (to daudzums ir atkarīgs no nojumes izmēra), kas nodrošina labu apgaismojumu arī sliktos laika apstākļos. Sānu malas ar logiem ir izgatavotas no atsevišķiem 2m platiem posmiem, kas ir atsevišķi noņemami un pieliekami pēc vajadzības, nepieciešamajā vietā.

 

Pateicoties dizainam un konstrukcijai, jebkura izmēra nojumes, bez speciālu instrumentu palīdzības, ir viegli saliekamas un izjaucamas, nepilnas stundas laikā.

Izmērs(m): 6 x 14 m

Platība: 84 m2

Materiāls: PVC

Karkass: tērauds

Svars: 329 kg

Krāsa: zaļš / balts

Ātrā pasūtīšana

Skaits*:
Vārds*:
Tālrunis*:
E-pasta adrese*:
Piegādes adrese:
(preces saņemšanai birojā atstāt tukšu)
Piezīmes: